12 czerwca 2012 :: Budowa Roku Podkarpacia 2011

Szpital Powiatowy im. PCK w Nisku zdobył nagrodę Budowa Roku Podkarpacia 2011.

W sali kameralnej Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie 5 czerwca br. wręczono nagrody 12 edycji konkursu Budowa Roku Podkarpacia 2011. W kategorii obiekty służby zdrowia nagrodę drugiego stopnia otrzymał Szpital Powiatowy im. PCK w Nisku. Nagrodę odebrali: Stanisław Krasny - dyrektor Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku oraz Mirosław Młynarski - dyrektor rzeszowskiego oddziału firmy ERBUD S.A.

Celem konkursu „Budowa Roku Podkarpacia” jest promocja i wyróżnienie najefektowniejszych i najbardziej innowacyjnych projektów budowlanych zrealizowanych na Podkarpaciu. Organizatorem konkursu jest Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oraz Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Kapitułę konkursową tworzą wysoko wykwalifikowani specjaliści zrzeszeni w stowarzyszeniu.

Na zdjęciu (od lewej): Stanisław Krasny i Mirosław Młynarski