5 stycznia 2018 :: Sześćsetny noworodek w 2017 r. i Pierwszy w 2018 r. w niżańskim szpitalu

W dniu 30.12.2017 r. w naszym szpitalu przyszła na świat Milenka jako sześćsetny noworodek w 2017 roku, a 02.01.2018 r. Adaś jako pierwszy noworodek w 2018 roku.

Z tej okazji w dniu 04.01.2018 r. mamy i nowonarodzone dzieci odwiedził Starosta Powiatu Niżańskiego Robert Bednarz w towarzystwie p.o. Dyrektora Szpitala Romana Ryznara, Zastępcy Dyrektora ds. Opieki Medycznej lek. med. Stanisława Grzybowskiego, lekarzy kierujących Oddziałami: Ginekologiczno - Położniczym lek. med. Krzysztofa Polskiego i Noworodkowym lek. med. Doroty Ryńskiej.
Starosta przekazał mamom narodzonych dzieci życzenia radosnego przeżywania macierzyństwa, wielu szczęśliwych chwil ze swoimi dziećmi oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności na drogach rozwoju narodzonych dzieci. Wyraził również radość i satysfakcję z faktu, że Panie wybrały do porodu szpital niżański, który w ostatnich latach stał się jedną z wiodących placówek w zakresie położnictwa w tej części województwa podkarpackiego.
Również życzenia wszelkiej pomyślności i radości w gronie rodzinnym złożył p.o. Dyrektora Szpitala.
Do życzeń dołączono okolicznościowe prezenty od Starosty i Dyrekcji Szpitala dla dzieci i ich mam.