10 marca 2020 :: Szpital w Nisku zamknięty dla osób niewymagających hospitalizacji lub diagnostyki.
W związku z ograniczeniami wynikającymi z przystosowania szpitala do przyjęcia i obsługi pacjentów z grupy ryzyka zachorowania na COVID-19 zostaje wprowadzony całkowity zakaz odwiedzin i podawania pacjentom hospitalizowanym jakichkolwiek przesyłek.
W przypadkach szczególnych związanych z bardzo ciężkim stanem pacjenta i możliwością zgonu pacjenta, odwiedziny najbliższych osób z rodziny mogą nastąpić za zgodą lekarza kierującego oddziałem poprzez przejście przez Izbę Przyjęć z zachowaniem procedur obowiązujących w związku z zagrożeniem koronawirusem.
Udzielanie informacji o zdrowiu pacjentów osobom upoważnionym lub opiekunom prawnym może odbywać się wyłącznie drogą telefoniczną.