6 lipca 2007 :: Bezpłatne badania mammograficzne

Już od 9 lipca niżański szpital zaprasza kobiety w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne profilaktyczne badanie mammograficzne.
Badania finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia w ramach
Programu Profilaktyki Raka Piersi.

Program przeznaczony jest dla kobiet, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie miały wykonanej mammografii lub w ramach realizacji programu profilaktyki raka piersi w 2006 roku otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownego badania mammograficznego po upływie 12 miesięcy.

Badania przeprowadzane będą przy użyciu nowoczesnego mamografu, w pracowni RTG niżańskiego szpitala przy ulicy Kościuszki 1.

Termin badania należy uzgodnić osobiście lub telefonicznie pod numerem 015 841-67-29.

Na badanie należy zabrać ze sobą dokument ubezpieczenia oraz dowód osobisty. Skierowanie nie jest wymagane.