13 września 2007 :: Minął rok - czas na podsumowanie

Mija rok od rozpoczęcia budowy nowego skrzydła w niżańskim szpitalu. W tym czasie teren wokół placówki zmienił się nie do poznania. W miejscu, gdzie dotąd były nieużytki, powstał ogromny parking nie tylko dla pacjentów i personelu, ale również dla mieszkańców Niska. W miejscu, gdzie stał budynek po dawnym laboratorium, wybudowana została nowa droga dojazdowa.

Rozpoczęte prace przy budowie nowego pawilonu zakończyły się w ubiegłym roku na poziomie zerowym. Teraz stoją już trzy piętra, a w ciągu najbliższych tygodni budowla zostanie przykryta dachem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających zmieniający się przez ostatni rok krajobraz wokół szpitala.

Wraz z rozbudową ruszyła też strona niżańskiego szpitala. Dokładnie rok temu - 13 września - po raz pierwszy pod adresem www.szpital-nisko.pl załadował się nowy serwis internetowy placówki.

Przez dwanaście miesięcy "dorobiliśmy" się dużej grupy internautów, którzy systematycznie odwiedzają nasz wirtualny szpital. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i nadal chętnie czekamy na wskazówki i uwagi dotyczące strony.

Podziękowania należą się również tym wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej witryny i stale pracują nad jej formą.

Parking

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Droga dojazdowa do Izby Przyjęć

Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12