www.szpital-nisko.pl
13 września 2007 :: Minął rok - czas na podsumowanieMija rok od rozpoczęcia budowy nowego skrzydła w niżańskim szpitalu. W tym czasie teren wokół placówki zmienił się nie do poznania. W miejscu, gdzie dotąd były nieużytki, powstał ogromny parking nie tylko dla pacjentów i personelu, ale również dla mieszkańców Niska. W miejscu, gdzie stał budynek po dawnym laboratorium, wybudowana została nowa droga dojazdowa.

Rozpoczęte prace przy budowie nowego pawilonu zakończyły się w ubiegłym roku na poziomie zerowym. Teraz stoją już trzy piętra, a w ciągu najbliższych tygodni budowla zostanie przykryta dachem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających zmieniający się przez ostatni rok krajobraz wokół szpitala.


Wraz z rozbudową ruszyła też strona niżańskiego szpitala. Dokładnie rok temu - 13 września - po raz pierwszy pod adresem www.szpital-nisko.pl załadował się nowy serwis internetowy placówki.

Przez dwanaście miesięcy "dorobiliśmy" się dużej grupy internautów, którzy systematycznie odwiedzają nasz wirtualny szpital. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i nadal chętnie czekamy na wskazówki i uwagi dotyczące strony.

Podziękowania należą się również tym wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej witryny i stale pracują nad jej formą. 

Parking


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6


  
Droga dojazdowa do Izby Przyjęć

Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9 Zdjęcie 10 Zdjęcie 11 Zdjęcie 12


  
Budowa pawilonu - ujęcie pierwsze

Zdjęcie 13 Zdjęcie 14 Zdjęcie 15 Zdjęcie 16 Zdjęcie 17 Zdjęcie 18
           
       
 Zdjęcie 19  Zdjęcie 20        


  
Budowa pawilonu - ujęcie drugie

Zdjęcie 21 Zdjęcie 22 Zdjęcie 23 Zdjęcie 24 Zdjęcie 25 Zdjęcie 26


  
Tak będzie wyglądał nowy pawilon zabiegowo-diagnostyczny

Elewacja
południowo-
zachodnia
Elewacja
północno-
wschodnia
Elewacja
północna
Elewacja
południowa