1 października 2008 :: 500 noworodków w niżańskim szpitalu

W tym roku w niżańskim szpitalu przyszło na świat już pół tysiąca dzieci. Tym szczególnym - półtysięcznym - jest malutki Krzyś Gumiela (na zdjęciu z mamą Dominiką), który urodził się w sobotę 27 września. Przypominamy, że pięćsetny noworodek w ubiegłym roku urodził się dopiero 7 listopada.

Z roku na rok w niżańskim szpitalu rodzi się coraz więcej dzieci. W 2005 roku było ich 506, w 2006 roku 552, a w ubiegłym 577.

Niżańska porodówka cieszy się coraz lepszą opinią wśród pacjentek. Doskonała opieka medyczna oraz komfortowe warunki na oddziałach ginekologiczno-położniczym i noworodkowym sprawiają, że na poród w niżańskiej placówce decyduje się coraz więcej przyszłych mam, nie tylko z terenu powiatu niżańskiego, ale również z janowskiego, biłgorajskiego i stalowowolskiego.